AR MUMS

Tulkošanas birojs SIA “Lingva Tev” Latvijā darbojas kopš 1994. gada. Šajā laikā savus pakalpojumus esam snieguši gan Latvijas tulkošanas tirgū, gan Amerikā, Vācijā, Zviedrijā, Somijā, Krievijā un Igaunijā. Esam veikuši tulkojumus gan lieliem tirdzniecības, celtniecības, farmācijas, juridiskiem uzņēmumiem, gan Latvijā un ārvalstīs dzīvojošām privātpersonām.

ĒRTI

Jūs savu tulkojamo materiālu (piemēram, dokumentu, kuram ir nepieciešams notariāli apliecināts tulkojums) varat nodot/saņemt “Lingva Tev” birojā personīgi vai nosūtīt pa pastu uz biroja adresi, kā arī iesniegt tulkojamo materiālu (skenētā veidā vai nofotografētu) un saņemt tulkojumu pa elektronisko pastu. Nogādājot dokumentu mūsu birojā darbdienas pirmajā pusē, tulkojumu un tā notariālu apliecinājumu varat saņemt vienas darbdienas laikā.

PĀRBAUDĪTA KVALITĀTE

Tulkošanas birojs “Lingva Tev” ir speciālo izglītību ieguvuši profesionāļi, individuāla pieeja katram klientam, laikā pārbaudīta kvalitāte un uzticamība, ko var apliecināt tādi ievērojami Latvijas un ārvalstu uzņēmumi kā “Aldaris”, “Agribalt”, “Aidai&Partneriai”, “Apranga”, “Architectural Investment”, “Ariel Baltic”, “AST Markets”, “Baltic Media Services”, “BIOMAPS”, “Brick&Wood”, “British Airways”, “Buderus”, “Cleanodan”, “Diena”, “Eiropica”, “Euroline”, “Gen Re Riga”, “Hotel Jurmala Spa”, “JYSK Real Estate”, “Kesko Food Latvija”, “Latvenergo”, “Latvijas Dzelzceļš”, “Latvijas Tālrunis”, “MAI Insurance Brokers”, “McDonalds Latvia Ltd”, “RUUKKI Latvija”, “Reaton”, “Rietumu Banka”, “Siemens”, “Sadolin”, “Seesam Latvia”, “Ķīmiskā Rūpnīca “Spodrība””, “VP Market” un daudzi citi.
Mūsu biroja menedžeri nodrošinās pakalpojumu konfidencialitāti, rūpīgi sekos pasūtījuma izpildes gaitai no tā saņemšanas brīža līdz pat nodošanai pasūtītājam, kā arī nodrošinās citu nepieciešamo palīdzību saistībā ar sniedzamajiem tulkošanas pakalpojumiem.